FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Çfarë është prokurimet blerjes?

1.  Send porosinë tuaj blerjes dhe kompania juaj faturimit informacion për ekipin tonë të shitjes.

2.  Ne do të ju dërgojnë të PI (fatura proforma) për pagesën.

3.  Ne do të ju dërgojnë konfirmimin e rendit për nënshkrim.

4.  Urdhri do të fillojë pas pagesës të marra.

5.  Ne do të informojë ofrimit kur dërgesa është i gatshëm, dhe të ju dërgojnë numër të përcjelljes pas lindjes.

Çfarë është garanci cilësisë?

1.  Cilësia është kultura jonë

2.  12 muaj me cilësi të garantuar që nga data e dorëzimit.

3.  Ne premtuar material të freskët PVC për printim kartë.

4.  nuk ka pluhur, nuk ka gërvishtjet në kartën.

5.  Çdo kartë do të testohen para paketim.

6.  Ne të sigurojë 0.3% ose së paku 3 cope kursejë kartat për ju.

Si për të siguruar shtypjen është i saktë 100%?

1.  Ne do të ju dërgojnë të 'Artwork Konfirmimi' zyrtarisht përfshijnë të gjitha kërkesën e shtypjes kartë të; Ne vetëm mund të prodhojë atë pas nënshkrimit tuaj.

2.  Ne do të sigurojë pasqyrë ose të dorëzojë tek ju i kartës së mostrës para se të prodhimit në masë.

3.  Ne kemi marrë të gjitha shpenzimet për të riprodhuar në qoftë se shtypjen gabim të shkaktuara nga ne.

Çfarë është koha e dorëzimit?

Mostër kartë shtypi: 7 ditë, White Card: 7 ditë, kartë shtypi: 12 ditë

Ne do të konfirmojë datën e dorëzimit në bazë të kërkesës së çdo qëllim.

Si të dërgoni pagesën?

Ne pranojmë LC / tt / Paypal / Western Union. PayPal është për tarifën e mostrës vetëm.

Çfarë është mënyra dërgesë?

Sipas peshës së dërgesës, ne do të ju sugjerojmë rrugën e duhur DHL / TNN / UPS / FEDEX / By Air / Oqeani By (det), e cila ju ndihmon për të kursyer kohë dhe para.

Vlera e shtuar Shërbimi në pastrimin e doganore

Ne mund të mbështesim që të merrni CO, Forma A / E, Sasho, CI, PL ose ndonjë dokument tjetër që kërkohet të nevojshme për pastrimin e doganore. Mirësi të na informoni para dorëzimit nëse është e nevojshme. 

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat!